Braneckého 25, 949 01 Nitra

0908 705 574 info@motorgas.sk

EuropeGAS

Spoločnosť EuropeGAS Sp. z o.o. sa zameriava na vývoj a vysokú kvalitu svojich produktov. Oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti EuropeGAS je domovom vynikajúcich profesionálov a nadšencov, ktorí sa podieľajú na vytváraní vysokokvalitných komponentov LPG a CNG. Vďaka svojim myšlienkam a riešeniam vyrábajú špecializované plynové systémy pre automobily SsangYong od roku 2016. Prvá komerčná spolupráca spoločnosti EuropeGAS s dovozcom kórejských automobilov SsangYong Motors Poland vyústila do vytvorenia systémov LPG a CNG určených pre benzínové modely SsangYong Tivoli, XLV a Korando. Súpravy EuropeGAS LPG sú k dispozícii u všetkých predajcov SsangYong v Poľsku so zárukou 5 rokov alebo 100 000 km na systém.

Tím špecialistov z EuropeGAS vyvinul aj vlastné riešenie priameho  vstrekovania pre model SsangYong REXTON, pričom je tiež pripravený spolupracovať s automobilovými korporáciami a sieťami predajcov. Subjektom spolupracujúcim s EuropeGAS garantuje technickú a marketingovú podporu. Elektronické obvody systému umožňujú pripojenie regulátora vstrekovania plynu a variátora predstihu zapaľovania.

Použitie variátora predstihu časovania zapaľovania zlepšuje dynamiku jazdy, keď je auto poháňané CNG. 3 nádrže na CNG umožňujúce natankovať približne 16 kg CNG namontovaných pod rovnou podlahou kufra XLV poskytujú dojazd približne 300 km pri jazde na zemný plyn.
* Tankovací ventil CNG je umiestnený pod klapkou plniaceho hrdla benzínu.
*V modeli Tivoli sú 2 nádrže na CNG, ktoré umožňujú natankovať približne 10,5 kg CNG, čo pri jazde na zemný plyn poskytuje dojazd asi 200 km.

Vďaka spolupráci distribútora v Španielsku je plynová inštalácia EuropeGAS úspešne nainštalovaná aj v automobiloch Subaru. V súčasnej dobe prebieha intenzívna práca na systéme určenom pre Fiat Tipo. Vyhradené inštalácie na LPG alebo CNG sú nielen správnou voľbou komponentov pre samotný systém, ale aj návrhom a výrobou všetkého potrebného príslušenstva pre inštaláciu do auta.

Novinka na slovensku
SsangYong na LPG dobrá voľba

SsangYong_Tivoli
  • Ako prvý a jediný na  Slovenku Vám ponúkame montáž LPG zariadenia na vozidla SsangYong   Korando , Tivoli a Rexton
  • Nakoľko značka SsangYong sa stáva čoraz populárnejšia  naprieč celej EU  stúpa počet inštalácii LPG.
  • Počet LPG inštalácii v EU je okolo 2500 vozidiel.
  • Deklarovaná záruka výrobcom LPG zariadenia  je 5 rokov alebo 100 000km .
  • Montáž pozostáva z „Full“ sady dodávaný výrobcom LPG zariadenia a tým sa stáva spoľahlivé zariadene pre vaše vozidlo.