Braneckého 25, 949 01 Nitra

0908 705 574 info@motorgas.sk

Typy montovaných vstrekovaní LPG

Priame vstrekovania – DIRECT INJECTION LPG

Nový priami DIRECT INJECTION  bol vyvinutý pre motory s priamym vstrekovaním benzínu do 3 – 4 a 5-6-8  valcov. Emulácia vstrekovačov paliva, ktorá bola vylepšená vďaka patentu D.I. ECU, viedla k optimalizácii spotreby a zníženiu znečisťujúcich emisií

Systém LPG Direct Injection spolupracuje s benzínovým systémom a ponúka pripojenie OBDII cez protokoly pre pokročilú diagnostiku plynového systému.

Systémy sekvenčného vstrekovania LPG

Systém  je navrhnutý tak, aby transformoval motory 2-4 a 5-8 valcov a vyznačuje sa vysoko pokrokovou a spoľahlivou technológiou. Je veľmi užívateľsky prívetivý a intuitívny, aby sa skrátila doba jeho kalibrácie. Komponenty sú integrované, aby sa minimalizovalo množstvo priestoru a čas inštalácie. Prostredníctvom pripojenia OBD II sa systém prispôsobuje v reálnom čase, aby sa v každej situácii vždy udržiaval spaľovanie v optimálnych hodnotách.


Systém electronic lambda

Systém  je kompletný s uzatváracím emulátorovým vstrekovačom a je schopný udržiavať optimálnu polymerizáciu vzduchu a plynu prostredníctvom senzora Lambda, aby sa zabezpečila dokonalá ovládateľnosť, nízka spotreba paliva a emisie.